Aktuality

V úterý změna ordinačních hodin! Z organizačních důvodů je odpolední ordinace zkrácena. Ordinujeme od 14.00.- 17.00 hod. Od 17.- 18.00 hod. pouze objednaní pacienti. Děkujeme za pochopení.

V současnosti v naší ordinaci nadále probíhá očkování proti onemocnění Covid 19 vakcínou Pfizer/Biontech. Zajišťujeme očkování pro dosud neočkované pacienty i aplikaci 3. posilujících dávek. Nabízíme krátké čekací lhůty, dopolední i odpolední termíny.

Od 01. listopadu 2021 zdravotní pojišťovny nehradí preventivní antigenní a PCR testy na koronavirus pro pacienty starší 18 let. Vyjímku mají rozočkovaní a plně očkovaní pacienti, dále lidé, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat, děti a adolescenti do 18 let. Testy mají kratší platnost a to 1 den u antigenního testu a 3 dny u PCR...

Aktuálně očkujeme proti chřipce /vakcína Vaxigrip Tetra/. V případě Vašeho zájmu o očkování se dostavte do ordinace kdykoliv během ordinačních hodin.

Očkování proti chřipce je nepovinné očkování, které vede u všech očkovaných pacientů ke snížení výskytu onemocnění chřipkou, snižuje potřebu pracovní neschopnosti, hospitalizace a v neposlední řadě snižuje riziko úmrtí rizikových osob. Vakcíny nám budou distributorem dodány předběžně v druhé polovině září 2021. Očkování je zdarma pro pacienty nad...

Dovolená

23.08.2021

Dovolená 23. - 27. srpna 2021. Akutní případy ošetří MUDr. Ulrychová.